pelaajavalinnat 2018

Julkaistu 15.12.2017 klo 00:00, Muokattu 19.2.2018 klo 11:41

Floorball Talent -vastuuvalmentajat ovat valinneet pelaajat hiihtolomilla järjestettäville Alueleireille.

Pelaajavalinnoista ilmoitetaan kaikille mukaan hakeneille sähköpostitse. Mikäli olet hakenut mukaan, eikä sähköpostiisi (kts. myös roskaposti) ole saapunut tietoa valinnoista, pyydämme teitä olemaan Floorball Talent -toimistoon yhteydessä. Pelaajavalintoihin liittyvät tiedustelut suoraan ikäluokan vastuuvalmentajille.

pojat

2003

P03 Etelä-Suomi / Länsirannikko, vko 8, to-pe, 22.-23.2. Eerikkilä

Aalto Julius-Antton Kalanninpallo -65
Ajalin Aaro Esport Oilers
Angervo Elis SB Vantaa
Grönblom Verneri SB Naantali
Haapanala Erno USB
Hakala Henri USB
Herrala Miska Tuomarilan Urheilijat
Hirvanen Filip USB Black
Hirvonen Elias SB Vantaa
Hjelm Mikael Esport Oilers
Häivälä Hugo Tikkurilan Tiikerit
Johansson Jerry FBC Turku C1
Järvinen Alex Kaarinan Karhut
Karell Eerik Kirkkonummi Rangers
Karinen Petteri SB Vantaa
Kauha Samuel USB
Kauppinen Jan GrIFK C2 kilpa
Kinnunen Kasper LOSB
Kivelä Anton Tikkurilan Tiikerit
Kivioja Topias NTK Nakkila
Kvist Elmo Blackbirds United
Laakso Simo RSS Panthers
Lahtinen Jonas SB-Vantaa Edustus
Lundell Tuomas FBT Karhut United
Maukonen Juho Kirkkonummi Rangers
Melender Miko PSS
Miettinen Arttu EräViikingit
Mähönen Leevi Kirkkonummi Rangers
Mäkelä Vili-Pekka SB Naantali
Mäkinen Nico Tikkurilan Tiikerit
Niemi Vertti Uudenkaupungin Salibandy
Noponen Kaarlo Kaarinan Karhut
Nysten Niklas Tuomarilan Urheilijat
Ojala Joni Kaarinan Karhut
Paju Juho Oripään Urheilijat
Peltomäki Toni SBT PapPo
Puupponen Eemil M-Team
Qvisén Jonatan ÅIF
Routapohja Konsta SB Naantali
Saikkonen Teemu RSS Panthers/Fosu
Seira Arttu Tikkurilan Tiikerit
Siuvatti Joel Blackbirds
Sjöroos Matias SBS Masku
Taskinen Tuomas SB Naantali
Telinkangas Antti ÅIF
Tiainen Tuomas Tikkurilan Tiikerit Edustus
Tuomas Julius SB Vantaa
Tuominen Eemeli Loimaan Leisku
Tuomisto Valtteri Tikkurilan Tiikerit Edustus
Turunen Juuso Tikkurilan Tiikerit
Virtanen Toni Oripään Urheilijat
Ylipaavalniemi Aleksi Blackbirds United

P03 Sisä-Suomi, vko 9, ma-ti, 26.-27.2. Eerikkilä

Alaverronen Joona Hangon Hyrskyt
Aunola Niko Blackbirds
Broman Oscar Loviisan Tor
Granroth Leevi M-Team
Hakala Teemu Koovee C2 SM

Heikkilä Roope Panthers-Fosu
Heinänen Vili M-Team
Helmi Joona RSS Panthers / FoSu
Hietanen Eevertti RSS Panthers / Fosu
Hietanen Eelis Tuomarilan Urheilijat
Hilden Leevi RSS Panthers
Huhtio Oliver M-Team
Isokääntä Sami Koovee
Itäpuisto Aare Happee
Jalonen Aatu SBS Rupusakki
Katainen Aaron M-Team
Korteniemi Arttu Forssan Suupparit
Koto Aapo Happee 03 Valkoinen
Koukku Tobias RSS Panthers / FOSU
Laitinen Leevi LASB
Latvala Tony ISB
Laukkanen Jarno SB Welhot
Lehtinen Eero Salibandyseura Rupusakki (+USB)
Lehto Jere Sudet Salibandy
Lilius Jaakko M-Team
Montonen Arttu RSS Panthers / Fosu
Munne Olli-Petteri Lappeenrannan NST
Nysten Alf Tuomarilan Urheilijat
Ojasti Henri NST
Ollikainen Erkka M-Team
Paakkari Nuutti Steelers JSB
Paasilinna Joel Nokian KrP
Pietilä Eetu Steelers JSB
Pihlajaniemi Pyry ISB
Pohjoiskoski Jere Järvenpään Panthers
Rantala Miro Nurmon Jymy
Rantanen Aleksi Steelers
Rautava Elias Nurmo Jymy
Salisma Nooa KooVee
Salminen Jimi Sudet SB
Sarvela Samuli Hämeenlinnan Steelers
Siitonen Matias LASB
Sollo Mico NST
Suhonen Aleksi GrIFK
Sulander Jere Pelicans SB
Suonpää Patrik NTK Nakkila
Suutari Samuel Pelicans SB
Suutari Markus Pelicans SB
Suvela Aapo Koovee
Tervo Elmeri Blackbirds United
Turunen Manu FoSu
Vanhakoski Jesse RSS Panthers / Fosu
Virtanen Juho-Petteri Nokian KRP C1 SM
Virtanen Kaapo RSS Panthers / Fosu
P03 Savo-Karjala, vko 10, ti-ke, 6.-7.3. Tanhuvaara

Aho Tommi AC HaKi
Biskop Robert Nibacos
Hakanen Tomi Merikoski SBT Apassit
Heiskanen Jesse Josba
Huovinen Onni Josba
Hyrkäs Joonatan Paka Kuusamo
Isokangas Jonne SBT Tornio / Merikoski SBT
Kaasalainen Jere OFBC
Karjalainen Taavi Pisaba
Kervinen Mikael Varkauden Tarmo
Korhonen Tuukka Josba C-2 03
Kukkonen Kasperi Pisaba
Lassi Puuronen Papas Kajaani
Levä Perttu Josba
Lönnvik Sebastian Blue Fox
Määttä Juuso Josba
Nurkka Nico Sudet Salibandy
Palonen Veeti OLS
Pasanen Rasmus Top Team
Piiroinen Jere Josba
Pirttijärvi Lauri Santa's United
Raappana Pyry Santa's United
Utunen Lauri NST
Utukka Lauri Top Team
Uusitalo Lassi Josba
Vainonen Jere Sudet Kouvola
Vitikainen Aati KoRe

2004

P04 Etelä-Suomi / Länsirannikko, vko 8, to-pe, 22.-23.2. Eerikkilä

Appelblom Emil Kalannin Pallo -65
Arvo Juho Rauman Salba
Bau Samu ÅIF
Forss Onni Westend Indians
Frans Katila FBT Karhut
Harjunpää Juho Rauman SalBa
Hatunpää Mikko PSS
Heikkeri Sisu M-Team
Heino Tuomas SB Pro
Hellén Mico SBS Masku
Honkanen Lauri Tikkurilan Tiikerit
Ihamäki Roope SB Somero
Johansson Jerry PSS
Kankaanpää Nuutti EräViikingit
Karru Eemeli Kalannin Pallo-65
Kataja Akseli FBT Karhut
Kekkonen Alex Tikkurilan Tiikerit
Kiuru Joonatan USB
Kullberg Iiro SCH
Kurkela Eetu SB Vantaa
Kivistö Tino SB-Pro
Lahti Jere Tuomarilan Urheilijat
Laiti Alex PSS
Lampinen Aleksi PunKu / Rupu
Laurila Nooa USB 03
Lehti Jere Rauman Salba
Leinonen Jesse Tikkurilan Tiikerit
Lepola Erppa SCH
Lindholm Lukas PSS
Malmivaara Niilo OLS
Mäkelä Santtu Tikkurilan Tiikerit
Nissi Kim PSS
Ojansivu Leevi Tikkurilan Tiikerit
Onnela Elias Loimaan Leisku
Partanen Julius SBS Rupusakki
Pietilä Miro SBS Wirmo
Puumala Manu FBT Karhut
Pylkkönen Aappo Oskari ÅIF
Päivinen Roni SCH
Qvickman Sean Esport Oilers
Reilama Joni Rauman SalBa
Rusanen Aatu SBS Rupusakki
Saarelainen Frans Oripään Urheilijat
Salo Dani KaPa-65
Salo Oskari USB
Siitari Jesse SCH
Siljander Aaron Loviisan Tor
Sillanpää Miko EräViikingit Pohjoinen
Sinda Emil ÅIF
Timonen Aarni Esport Oilers NG 04
Toivonen Sampsa ÅIF
Tuomaala Miko Tuomarilan Urheilijat
Walsh Alexander M-Team
Vartia Oliver SB Vantaa 03
Venäläinen Jaakko Tikkurilan Tiikerit
West Matias AC Haki
Vesämäki Kristian SBS Rupusakki
Viinikainen Leo Esport Oilers NG 04
Vuopala Eino Tuomarilan Urheilijat
Vuorinen Valtteri USB 03
Vuoristo Daniel USB
Vähämiko Eetu SB Naantali 03 SM

P04 Sisä-Suomi, vko 9, ma-ti, 26.-27.2. Eerikkilä

Aitto-oja Benjamin SC Urbans
Haanpää Miro FBT Karhut
Harmaala Aatu SB Heinola
Heinonen Matias Steelers
Heinonen Mikael Happee
Hynninen Matias RSS Panthers / Fosu
Hämäläinen Eetu M-Team
Inkinen Joonatan Lempäälä Sport
Johansson Miska SB Heinola
Jokisalo Joni Pirkkalan Pirkat
Juhantila Matias PoNoVo
Kantola Karo Pelicans SB
Kantola Joonas Pirkkalan Pirkat
Karlsson Jere SC Urbans
Karvonen Jaakko Kyröskosken Ponsi
Katara Ville Kyröskosken Ponsi
Kivistö Niilo Pelicans SB
Knuurinen Kristian Steelers
Korhonen Teemu SB Heinola
Koski Elias SC Urbans
Koskinen Tomi Pontuksen Nouseva Voima
Kuoppa Anton Lempäälä Sport
Laakso Niklas SB Heinola
Lahdensivu Elmeri Pirkkalan Pirkat
Lappalainen Niklas Steelers
Lavikka Joel NST 03 Kilpa
Leskinen Joona FoSu
Linden Aatu Sudet Salibandy
Lukkarinen Lenni Kotkan Reipas, Loviisan TOR
Makkonen Pyry Sudet Salibandy
Mäntylä Rakesh Steelers
Niemi Akseli Muuramen Yritys
Nurkkala Veeti M-Team
Nuutinen Aleksi Pirkkalan Pirkat -04 White
Nyberg Micael Ilves
Oksman Santeri FoSu
Pekkanen Riku Kyröskosken Ponsi
Pelli Felix M-Team
Peltola Mirko SB Heinola
Pihlajasalo Mikael Steelers
Plym Aapo Lempäälä Sport
Pohja Matias Steelers 04
Porttikivi Pietari M-Team
Pylvänäinen Veeti Imatran Voima
Raappana Atte SB Heinola
Rantanen Otto LASB Oranssi
Rantanen Julius M-Team
Ruotsalainen Atte Steelers 03
Saarinen Riku Ilves
Salomaa Aleksi FoSu
Saviniemi Joel FoSu
Seppälä Mikko Pirkkalan Pirkat

Sipinen Viljami SB Welhot
Snellman Joona M-Team
Suotula Juuso Sudet SB
Suurkari Saku Pirkkalan Pirkat
Syrjälä Onni Fosu
Taalikka Roni Imatran Voima
Teppana Eemeli Kotkan Reipas, Loviisan TOR
Tokkos Simos SC Urbans
Tuomainen Vilho Ruokolahden Raju
Valkamo Niko Ruokolahden Raju
Virtanen Elias Steelers 2004 D1
Volanen Akseli Hatsina
Voutilainen Aleksi SB Heinola
Vähäsöyrinki Valtteri Koovee

P04 Pohjanmaa, vko 9, ti-ke, 27.-28.2. Kuortane

Blomström Patrik IBF Blue Fox
Haikonen Miiro SB Welhot
Haukilehto Arttu FBC Remix
Härkönen Juhani Pisaba
Isoaho Venni Nibacos
Johansson Onni Nibacos
Klankki Jesper FBC Remix
Kujanpää Tuomas SPV
Lehtimäki Hugo Nurmon Jymy
Leskinen Jonatan Nurmon Jymy
Lilli Mikael Nurmon Jymy
Mäenpää Eero Nurmon Jymy
Mäenpää Roni FBC Remix
Mäki-Reini Matias FBC Remix
Mäki-Reini Antti FBC Remix
Männikkö Mico Pisaba
Mäntyniemi Jimi Nurmon Jymy
Niemelä Niilo SPV
Nissinen Samu SB Welhot
Nybäck Arvid IBF Blue Fox
Nyvall Casper IBF Blue Fox
Piittisjärvi Lauri Nurmon Jymy Lions
Pokela Matias Nurmon Jymy

Pusaaniemi Kosti Happee
Rajamäki Kalle Nurmon Jymy
Ritaranta Aapo SPV
Siltala Lauri FBC Remix
Sonninen Teemu SB Welhot
Suuronen Niko Happee
Turunen Niko PiSaBa
Vaaranmaa Niklas FBC Remix

P04 Pohjois-Suomi vko 10, to-pe, 8.-9.3. Kuortane

Aarinen Miska OLS
Davidila Maximilian Santa's United
Henriksson Kasperi Ylöjärven Pallo
Horko Santeri YPA Sininen
Hyvärinen Luukas Merikoski SBT Warriors
Isometsä Elmo Merikoski SBT
Jaara Nikolas Merikoski SBT
Jaukkuri Akusti HaHe
Karjalainen Roni Merikoski SBT
Keskinen Onni Ylöjärven Pallo
Kuoksa Antti Santa's United
Kynsilehto Jesse OFBC
Lappalainen Niko Vihtori Merikoski SBT Warriors
Luusua Joni Merikoski SBT
Paasovaara Nico Merikoski SBT Warriors
Pöyhtäri Akseli OFBC
Salmela Samuli Santa's United
Salo Niklas OFBC
Savilaakso Eero OFBC
Siikavirta Markus SBT Tornio
Skinnari Leevi Sastamolo Kings
Tervo Niko Merikoski SBT
Vierimaa Ville Oulun Floorball Club
Virolainen Luukas Merikoski SBT Apassit
Ylipulli Roope Santa's United

2005

P05 Etelä-Suomi / Länsirannikko vko 8, ti-ke, 20.-21.2. Eerikkilä

Fagerström Matias UHV Bulls
Hanhineva Kalle Järvenpään Panthers
Hannula Jere Lohjan Salibandy
Harjunpää Nico EräViikingit
Havu Joona SB Vantaa
Heikkilä Matias SBS Wirmo
Heikkilä Santeri Loimaan Leisku
Heikkinen Niko Punku + SB Rupu
Heiskanen Aatu Josba
Henell Iiro Blackbirds United
Hyttilä Max KaPa-65
Höglund Jooa TPS
Kallio Anttu Blackbirds United Kilpa
Karves Joonatan ÅIF
Keskinen Otto TPS Salibandy / Tigers
Kivinen Joel Lopen Floorball Team
Koivisto Panu LFT
Lahnamäki Lassi VSS
Laitinen Daniel Tuomarilan Urheilijat
Lehti Emil AC HaKi
Lehtonen Eetu UHV Bulls
Leikoski Olli Blackbirds United
Mahkonen Rasmus Rauman SalBa
Mankinen Arttu TPS
Martelius Severi Sbs Wirmo
Matilainen Santeri SBS Wirmo
Mäki-Ontto Samuel FBT Karhut
Nykänen Niklas Blackbirds United
Ovaskainen Teemu Kalliosuon Sisu
Paananen Jimi Haukiputaan Heitto
Peltola Arttu Oripään Urheilijat
Pesola Nooa RSS Panthers
Rantala Oscar Panthers Järvenpää
Rautio Linus SBS Masku Ronkainen Jere LFT
Rouhiainen Jussi Esport Oilers
Saarinen Veikka SB Vantaa Sharks
Sainio Jerry M-Team
Salmi Matti OFBC
Salonen Akseli ÅIF
Sammalisto Eetu Josba
Sassi Arttu Lohjan Salibandy
Sipiläinen Jimi PSS
Sokka Tino LFT
Stenholm Rasmus LFT
Strang Elmeri Esport Oilers NG
Telen Niklas SBS Wirmo
Tuominen Niklas Porvoon Salibandyseura
Tykkyläinen Micael Panthers Järvenpää
Vallius Lauri Josba
Vallius Eero Josba
Yli-Hukkala Eemil Esport Oilers

P05 Sisä-Suomi, vko 9, ma-ti, 26.-27.2. Eerikkilä

Alaverronen Roope Hangon Hyrskyt
Heikkinen Elias WFT
Helin Vilho SC Classic
Huhtakallio Iivari Classic
Jakonen Joona FoSu
Kimpanpää Joona Classic
Kinnunen Niklas Salibandy Club Urbans

Kohonen Luukas Wild Titans
Kouhia Nuutti Steelers
Kujansivu Lari Ilves
Leino Lauri ÅIF
Leinonen Emil Classic
Lindgren Atte Koovee
Lindman Miko Koovee
Luukas Antila Vakp WFT
Martomaa veeti Ilves
Niittynen Oskari Classic
Nikkanen Teo SC Classic
Ollikainen Juho Koovee
Rantala Juho SB Heinola
Rytkönen Jere FoSu
Räsänen Johannnes Classic
Saarela Luukas KooVee
Saarinen Ville Koovee
Salminen Eemeli WFT
Salonen Anton Bandy Boys 88
Savijoki Tuomas WFT
Sihvola Eero ÅIF Takala Mikko FoSu
Tapio Akseli Blackbirds United
Toivonen Vili LFT
Torkkel Lenni Fosu
Ylimäki Leo-Olavi KooVee

P05 Pohjanmaa, vko 9, ti-ke, 27.-28.2. Kuortane

Ahonen Sampo Kopa Juniorit
Ankkuri Oskari Seinäjoen Peliveljet
Ek Jaakko-Sakari OFBC
Hellsten Nooa Top Team
Ketola Veeti Nurmon Jymy
Kohtamäki Lauri Kyröskosken Ponsi
Koivisto Leo KoPa Juniorit
Kuosku Aleksi SPV
Kääpä Kaapo Sudet Salibady
Lassila Elmeri Nibacos
Louhelainen Eemil KoPa Juniorit
Louko Elias FBC Remix
Mikkilä Aleksi FBC Remix Isokyrö
Mäki Leo Nurmon Jymy
Nissilä Roope Nibacos
Olkku Elias KoPa Juniorit
Paajanen Roni Top Team
Parkkonen Juho NST
Peltokangas Arttu Nurmon Jymy
Puttonen Vili SB Welhot
Rajamäki Joonatan SPV
Rantala Kimi Seinäjoen Peliveljet
Rask Otto OFBC
Salin Luukas NIbacos
Sandini Leo NST
Saranpää Jaakko SPV
Seppänen Eemeli Nibacos
Siltaoja Aaro SB Kauhajoki
Sinkko Eero Kopa Juniorit
Syrjälä Arttu Nibacos
Turunen Aleksi Top Team
Varis Eetu NST
Väistö Oskari SPV
Yrjönen Joona Sudet Salibandy

P05 Pohjois-Suomi, vko 10, to-pe, 8.-9.3. Kuortane

Finke Veikka SBT Tornio
Helenius Niko Haukiputaan Heitto
Holpainen Miko Sastamolo Kings
Järvinen Topias LASB
Jäärni Tuukka Sastamolo Kings
Kajasviita Joona Sastamolo Kings
Kallio Konsta Limingan Niittomiehet
Kangasmaa Artturi SBT Tornio
Kariniemi Oliver Merikoski SBT
Karvonen Matti Oulun Floorball Club
Kreivi Matias SBT Tornio
Lassila Otto OFBC
Laurila Veeti Limingan Niittomiehet
Malkamäki Veeti Merikoski SBT Warriors 1 -04
Mäkimaa Wille SBT Tornio P04-05
Nekkonen Jose Coach Team
Niinimaa Veeti Limingan Niittomiehet
Ohtamaa Juho Sastamolo Kings
Oinonen Olli Limingan Niittomiehet
Ojantakanen Eetu Limingan Niittomiehet
Ollikkala Lauri OLS
Paakkunainen Lasse Merikoski SBT
Pakari Juhani LASB
Pirhonen Joona Josba
Pirinen Eetu Coach Team
Posti Perttu SBT Tornio
Puurunen Mico Merikoski SBT
Reijonen Veeti Josba
Ruotsalainen Jaakko SB Welhot
Savilaakso Lauri OFBC
Teeriniemi Juho OFBC D1-04
Tietäväinen Jere Floorball Iisalmi, FBI
Virkkala Jesse Merikoski SBT
Äijälä Kasper Haukiputaan Heitto

tytöt

2003 / 2004 / 2005

T03 / T04 / T05 Etelä-Suomi / Länsirannikko, vko 8, ti-ke, 20.-21.2. Eerikkilä

Aalto Nora EräViikingit
Aalto Jada-Liinu Kalanninpallo -65
Airaksinen Venla Northern Stars
Alagoda Mira SBS Wirmo
Aurora Mäkelä LoSB
Bifeldt Emma Vihdin Salisudet / Rangers
El-Debei Vera EräViikingit
Forsell Lotta PSS
Granlund Milla Salon Palloilijat
Grönblom Vanessa TPS
Grönqvist Veera RSS Panthers
Hammarberg Sini Northern Stars
Hana Eveliina ÅIF
Harjunpää Nea EräViikingit
Heinilä Olivia RSS Panthers
Härkönen Ella Salon Palloilijat
Junkkari Jade VSS / Rangers
Järvinen Aino TPS
Kaartovuori Ilona TPS
Kalevo Ella Northern Stars
Kallunen Linnea SBS Wirmo
Kallunen Lydia SBS Wirmo
Kanervo Salla Vihdin Salisudet D&C
Kauppinen Aada EräViikingit
Kettunen Sani EräViikingit
Kittilä Erika Salon Palloilijat
Kiuru Juliana SBS Wirmo
Kivimäki Aurora EräViikingit
Koivunen Vilja SBS Wirmo
Koski Jutta TPS
Kuosmanen Veera FBT Karhut
Kurki Kua EräViikingit
Kurppa Emilia TPS
Laaja Milla Northern Stars
Leipälä Elli EräViikingit
Liimatainen Sofiella Tikkurilan Tiikerit
Liljavirta Inka ÅIF
Lindqvist Emma PSS
Lindqvist Etta TPS
Louhi Emma LoSB
Luukkala Emmi Kalannin Pallo -65
Maas Annika Kalannin Pallo -65
Melava Ida Salon Palloilijat
Mertanen Veera EräViikingit
Nappari Emmi SB Vantaa
Neela Aho SBS Wirmo
Nokelainen Sofia TPS
Nummelin Julia Northern Stars
Ojala Ida TPS
Oras Eevi PSS
Paloluoma Jemina Tikkurilan Tiikerit
Peräkylä Pinja Vihdin Salisudet
Peräkylä Nea Vihdin Salisudet
Pukero Saara TPS
Rautakoski Edit Northern Stars C-tytöt ja SB Vantaa C1 pojat
Romsi Emma Kirkkonummi Rangers
Rytkönen Matilda PSS
Sarah Stenij SBS Wirmo
Satosuo Emmi Tikkurilan Tiikerit
Sibelius Emilia M-Team
Suhonen Pinja Northern Stars
Suojanen Kiia TPS
Suomela Saara TPS
Taavitsainen Peppi TPS
Tarkkinen Tilda EräViikingit
Temonen Lotta Northern Stars
Tikanoja Saara Tikkurilan Tiikerit
Toivanen Annika SB Heinola
Tuomi Olivia TPS
Unonius Aada FBT Karhut United
Viljanen Veera RSS Panthers
Vilkko Elsa EräViikingit C Akatemia
Virta Cira LoSB
von Schantz Fanny PSS
Wähäsilta Venla Salon Palloilijat
Väljä Vilma Blackbirds united

T03 / T04 / T05 Sisä-Suomi / Kaakkois-Suomi / Pohjanmaa, vko 9, ke-to, 28.2.-1.3. Eerikkilä

Ahokangas Olga Kälviän Tarmo
Ala-Ikkelä Emma FBC Remix
Aro Kerttu O2-JKL
Elokankare Emma SB Heinola
Eskanen Elina SB Welhot
Haapaniemi Noora SB Kauhajoki
Hamari Aada Haukiputaan Heitto
Heikkinen Nina Jeppis FBC
Hietanen Nea Nibacos
Hoffren Milla SB Welhot
Hoikkala Emilia Pelicans SB
Hämäläinen Suvi Pirkat
Jaakkola Veera Steelers
Jurvanen Juliana Steelers
Kaihua Liisa SC Classic
Kangas Iida Jeppis FBC
Katalkin Siiri 02-JKL
Kattilakoski Ida Nibacos
Kinnarinen Emilia Steelers
Kiviaho Julia Jeppis FBC
Kivinen Sara SB Heinola
Kontturi Heidi FBC Remix-Isokyrö

Korhonen Essi Jyväskylän Valo
Kurvinen Saana SB Heinola
Laine Nella Steelers JSB
Laitila Alma SC Classic
Lammela Meeri SC Classic
Lamminen Sara Jeppis FBC
Lehtomaa Milla FoSu
Lepistö Pinja SBK (Kauhajoki)
Leskinen Iida Nibacos
Matinkari Saara Steelers
Murtonen Ainomaija Koovee
Mäki Henna FBC Remix
Niva Oona Jeppis FBC
Nyman Michaela RSS Panthers
Parviainen Tanja SC Classic
Perälä Sanina Vesilahden Visa / SC Classic
Pesonen Jenna SC Classic
Pitkäkangas Natalia Koovee
Rautanen Jasmin FoSu / Steelers
Rautkoski Hilja SB Heinola
Riippa Iitu Nibacos
Rinne Janina SC Classic
Rintamäki Eedit Roosa Olivia SB Vaasa
Saarinen Asta Steelers
Saarinen Assi Steelers
Salmelainen Helena SB Vantaa
Salmio Hilla SB Heinola
Snellman Carolina Jeppis FBC
Taipale Bea SB Heinola
Tarri Pihla Steelers JSB
Tuomainen Kiia SB Welhot
Tuomisalo Milja O2-JKL
Unkuri Emilia Jeppis FBC
Vaismaa Suvi FBC Remix
Vartiainen Oona SC Classic
Vesanen Vesanen Jeppis FBC
Viitanen Iita Kauhajoen Karhu, SBK
Virtanen Viivi FoSu
Väisänen Mia Steelers
Wiberg Ida LoSB
Zeitz Netta Steelers

T03 / T04 / T05 Pohjois-Suomi / Savo-Karjala, vko 10, ti-ke, 6.-7.3. Kuortane

Bergman Fanny SBT Tornio
Fredriksson Sanni Josba
Hast Eevi Sastamolo Kings
Hedman Alma IBF Blue Fox
Heiskanen Wiivi Kuusamon Pallo-Karhut
Hietala Emmi Sastamolo Kings
Hintsala Jessica OLS
Hiukka Pinja SBT Tornio
Huhta Wilma SBT Tornio
Huttunen Margarita FB Factor
Iloviita Minea OLS
Jolkkonen Ella SB Welhot
Jolkkonen Jenna Josba
Jolkkonen Anna SB Welhot
Juntunen Aino FB Factor
Kaartinen Jenna Maria Kuusamon Pallo-Karhut
Kari Kerttu Sastamolo Kings
Karlsson Emely Blue Fox
Karvonen Roosa SB Welhot
Karvonen Nella FB Factor
Kettunen Vilma Josba
Kettunen Annika Josba
Kirstinä Inka Sastamolo Kings
Klemola Fanni OLS
Korhonen Ronja O2-JKL
Kulmala Milla SPV
Kuosmanen Nea Haukiputaan Heitto
Kuru Kiia-Maria Papas
Kuusela Silja Josba
Kyllönen Sara Papas
Kähkölä Aada SBT Tornio
Kähkönen Jemina Papas
Kärkkäinen Emma OLS
Lahtinen Viena SPV
Lehtinen Oona OLS
Lukkarinen Lotta Josba
Lyytinen Hellen SB Welhot
Löija Ada IBF Blue Fox

Martikainen Minea Josba
Marttila Viola Haukiputaan Heitto
Moilanen Veera OLS
Munkki Lotta FBC Remix
Määttä Emilia Kuusamon Pallo-Karhut
Nieminen Aada Kuusamon Pallo-Karhut, Sastamolo Kings Floorball Naiset
Pentikäinen Sanni Josba
Piirainen Henrietta SB Welhot
Pirttimaa Johanna OLS
Pitkänen Lumi Kuusamon Pallo-Karhut
Posti Iina Sastamolo Kings
Pykäläinen Sofia Josba
Riikonen Ella OLS
Romppanen Tiia Josba
Rova Nea Josba
Räsänen Minttu FB Factor
Räsänen Ronja SB Welhot
Sora-aho Saara-Sofia Kuusamon Pallo-Karhut
Strand Felicia Blue Fox
Ström Laura Blue Fox
Ström Milla Blue Fox
Tiainen Susanna Josba
Uimonen Nea FB Factor
Vallius Anni Josba
Varis Ella SB Welhot
Vestlin Lina IBF Blue Fox
Vornanen Veera Josba